#4043. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 28-04-2016 08:16:42 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:42:39 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612843110937760
Γεωγραφικό μήκος: 22.956425781089820
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο πάνω από δυο μήνες χωρίς πινακίδες τύπου fiat cinquecento χρώμα μαύρο στην γωνία των οδών Ενδημούν Ροστάν και Σααδή Λαβή

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

09-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΕδμόνδου Ροστάν 36-38, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα