#4019. Εγκαταλελειμμένα οχήματα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-04-2016 03:49:21 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:34:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640336000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.945542800000000
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ιωακείμ Σγουρού 6 υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο μάρκας FORD FIESTA χρώματος γκρι πάνω από δύο μήνες και είναι εστία μόλυνσης. Δίνεται σε επανάληψη.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας έχει απαντηθεί!

09-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

27-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΙωακείμ Σγουρού 6, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα