#3955. Πινακίδες σήμανσης και καλάθι απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-04-2016 15:48:15 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2016 12:15:33 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.590495200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954001899999980
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχουν αφαιρεθεί η πινακίδα που απαγορεύει την στροφή από Μ. Καλλίδου προς Γ. Παπανδρέου καθώς και το καλάθι των απορριμάτων. Σήμερα βρίσκομαι πεταμένα δίπλα σε μανάβικο.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΜητροπολίτου Γρηγορίου Καλλίδου 3, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα