#3941. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο πάνω από 4 μήνες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 23-04-2016 06:25:07 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:28:51 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617408884704280
Γεωγραφικό μήκος: 22.980068810284138
Προβολές: 54
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

πάνω από 4 μήνεςBMW ΑΣΠΡΟ Με πινακίδες (ο αρ. κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί) στην οδό Μαρωνια με πολυγνωτου το οχήματα είναι επιτης Μαρωνια λίγο πριν το ρέμα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 10/05/2016 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

26-04-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

25-04-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-04-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜαρώνειας 51, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα