#3899. ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 21-04-2016 11:43:15 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:52:44 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629937423153310
Γεωγραφικό μήκος: 22.945974631391210
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεν είναι ορατός ο σηματοδότης λογω δένδρων

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Πραγματοποιήθηκε κοπή κλαδιών λόγω μη ορατότητας του σηματοδότη επί της Μητροπόλεως 70 στις 16-5-2016 από το συνεργείο των δεν/χιών. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-04-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

21-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΜητροπόλεως 70, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα