#3869. Παρατημένο Όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 19-04-2016 20:34:11 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:19:37 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607598642124460
Γεωγραφικό μήκος: 22.953279457212490
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο όχημα έχετε επικολλήσει αυτοκόλλητο εδώ και 2 μήνες. Πότε θα πραγματοποιηθεί η απομάκρυνση του;

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Το όχημα που καταγγέλλετε αποσύρθηκε στις 22/04/2016.

26-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

20-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 82-84, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα