#3866. Καθαριότητα νέα παραλία

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-04-2016 17:51:28 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2016 11:13:01 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614293741427420
Γεωγραφικό μήκος: 22.951693721115590
Προβολές: 16
Ψήφοι: 3

Περιγραφή

Τα παρτέρια των πεύκων στη νέα παραλία είναι γεμάτα αποτσίγαρα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Αποστείλαμε το αίτημα στην εποπτεία της παραλίας. Για άμεση επικοινωνία με τη συγκεκριμένη εποπτεία, μπορείτε να καλείτε στο 2310870452.

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

25-04-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΓράψτε τη διεύθυνση