#3682. ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 13-04-2016 09:46:13 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-05-2016 07:55:11 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631803640932760
Γεωγραφικό μήκος: 22.944229101999667
Προβολές: 66
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τσιμισκή με Αγίας Σοφίας Πρέπει να απομακρυνθει ΑΜΕΣΑ

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-05-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση της Διεύθυνσης Δημοτικής Αστυνομίας προς ενημέρωση: "Σας ενημερώνουμε σχετικά με το αίτημα σας, που αφορά τον πάγκο προώθησης προϊόντων στην οδό Τσιμισκή 58, μετά από συστάσεις Δημοτικών Αστυνόμων στον υπεύθυνο της εταιρίας, απομακρύνθηκε. Η Υπηρεσία μας βρίσκεται στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνηση."

20-04-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-04-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΙωάννου Τσιμισκή 58, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα