#3607. Καμένη - Λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-04-2016 09:57:21 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-05-2016 18:58:14 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640062900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944419100000005
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σκλαβιανού ( Μπροστά στο υδραγωγείο στα περιστέρια) Έχει μια καμένη λάμπα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-05-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις16 Μαϊ 2016.

11-04-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-04-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-04-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place Σκλαβιανού Θεσσαλονίκη, Ελλάδα