#3537. ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-04-2016 20:02:52 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:32:00 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640734576237800
Γεωγραφικό μήκος: 22.943803582209057
Προβολές: 73
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

 Παρακαλώ για την αντικατάσταση των καμένων λαμπτήρων στην οδό Προξένων, Διοικητήριο. Οπωσδήποτε στο νούμερο 3, αλλά πιθανόν και σε άλλα σημεία της οδού. Ευχαριστώ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • ο βραχυκύκλωμα στο υπόγειο δίκτυο αποκαταστάθηκε και ελέγχεται τακτικά από τα συνεργεία

11-04-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Βλάβη στο δίκτυο ηλεκτροδότησης της οδού μετά από εργασίες τοποθέτησης οπτικής ίνας στην οδό Κάσσανδρου, από ιδιωτική εταιρία. Η Υπηρεσία κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την αποκατάσταση του φωτισμού το συντομότερο δυνατό.

08-04-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-04-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠροξένων 3, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα