#35171. Αποξήλωση διαφημιστικό Μπάνερ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 29-07-2018 12:27:10 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 11:05:39 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618924919453210
Γεωγραφικό μήκος: 22.979002296924590
Προβολές: 94
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

επανάληψη ατιματον #30186# & #31926# έχουν περάσει τρεις μήνες και ακόμα τά Μπάνερ δεν έχουν καθαριστεί οδός Διαγόρα 128 είναι εκεί πάνω από τέσσερις μήνες παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για Με ένα αέρα θά έχουμε ατυχήμα sos sos ευχαριστώ

linear_scale Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • Καλημέρα σας. Σας ενημερώνουμε ότι έχουν καθαριστεί τα Μπάνερ. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

30-07-2018

πριν ένα χρόνο

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

29-07-2018

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΔιαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα