#3500. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 06-04-2016 10:46:24 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:31:37 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635101500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954608300000018
Προβολές: 63
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Προξένων μεταξύ Κασσάνδρου και Αγίου Δημητρίουοι λάμπες δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • ο βραχυκύκλωμα στο υπόγειο δίκτυο αποκαταστάθηκε και ελέγχεται τακτικά από τα συνεργεία

11-04-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Βλάβη στο δίκτυο ηλεκτροδότησης της οδού μετά από εργασίες τοποθέτησης οπτικής ίνας στην οδό Κάσσανδρου, από ιδιωτική εταιρία. Η Υπηρεσία κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την αποκατάσταση του φωτισμού το συντομότερο δυνατό.

06-04-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-04-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠροξένων μεταξύ Κασσάνδρου και Αγίου Δημητρίου Θεσσαλονίκη