#3444. Λανθασμένη τοποθέτηση κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-04-2016 06:37:47 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-04-2016 09:46:30 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.590500099166015
Γεωγραφικό μήκος: 22.954073511064053
Προβολές: 228
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Η τοποθέτηση των κάδων με το άνοιγμα προς την μεριά του πεζοδρομίου καθιστά προβληματική την χρήση τους καθώς το αξεσουάρ ανοίγματος με το πόδι κοντράρει στο πεζοδρόμιο. Μια υπόδειξη προς τα πληρώματα των απορριμματοφόρων θα λύσει το πρόβλημα. Η λύση του προβλήματος δεν έχει κόστος. Ευχαριστώ

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-04-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Το θέμα μεταβιβάστηκε. Για άμεση ανταπόκριση σε προβλήματα καθαριότητας, μπορείτε να απευθύνεστε στην εποπτεία καθαριότητας της περιοχής σας στο τηλέφωνο 2310494406.

06-04-2016

πριν 5 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-04-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-04-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων

placeΜητροπολίτου Γρηγορίου Καλλίδου 1, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα