#3431. εγκατελειμενο δικυκλο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 04-04-2016 15:11:12 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 08:35:20 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603754900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967875800000000
Προβολές: 190
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εγκατελειμενο δικυκλο εδώ και χρόνια. Λάδια και βρωμιές στο πεζοδρομιο

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

07-04-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-04-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-04-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΝατσινα 35, Χαριλάου, Thessaloniki 542 49, Greece