#34187. φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-07-2018 17:26:17 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-07-2018 03:50:32 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612526647472166
Γεωγραφικό μήκος: 22.963540703058243
Προβολές: 54
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

πάρκο Κλεάνθους με Παπαναστασίου στο πάρκινγκ όλα τα φωτιστικά δεν ανάβουν. Υπάρχει βλάβη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-07-2018

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11-7-2018
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

11-07-2018

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

10-07-2018

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 50, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα