#3361. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 31-03-2016 15:57:52 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 08:29:18 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640062900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944419100000005
Προβολές: 160
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αντισθένους με Γαζή, εγκαταλελειμένο IX κόκκινο mazda χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 31/03/20216 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

07-04-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-04-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑντισθένους με Γαζή