#3358. Συνέχεια του αιτήματος #2381 Εγκαταλελειμένο όχημα-απόσυρση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 31-03-2016 11:00:02 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 08:22:37 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612324134828450
Γεωγραφικό μήκος: 22.986630859524666
Προβολές: 170
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το χρονικό διάστημα (1) ενός μηνός από την αναφορά μου έχει περάσει, όμως δεν υπάρχει σχετική ειδοποιήση στο εν λόγω όχημα. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 31/03/20216 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

07-04-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΧριστοφόρου Περραιβού 31, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα