#3347. Εγκαταλελειμμένο μηχανάκι.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 31-03-2016 07:13:31 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 08:20:30 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607173000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.973892200000023
Προβολές: 180
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τενέδου 25 στην Τούμπα υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο παπάκι χρώματος κόκκινο με ξεφούσκωτα λάστιχα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

07-04-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΤενέδου 25, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα