#3344. Επισκευή κάδου απορριμμάτων.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 31-03-2016 06:38:23 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-04-2016 10:52:51 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603907799999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.962530600000036
Προβολές: 189
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Γαμβέτα 105 ο κάδος απορριμάτων είναι τρύπιος και πέφτουν τα σκουπίδια στο δρόμο.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-04-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Συνεργείο του γραφείου, αντικατέστησε τον κάδο απορριμμάτων επί της οδού Γαμβέτα 105, με νέο στις 6-04-2016.

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓαμβέττα 105, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα