#3242. το αίτημα μου 2417.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 28-03-2016 06:20:23 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 07:40:34 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623097463921404
Γεωγραφικό μήκος: 22.952788397669792
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

έχω κάνει αίτιμα 2417.για εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο SEAT κίτρινο χωρίς πινακίδες απέναντι από το δημαρχείο στη στροφή επάνω δίπλα από το πάρκο πρόσκοπον το αίτιμα έγινε στης 22-2-2016 πίρα απάντηση 3-3-2016 αλά μέχρι και σήμερα αυτοκόλλητο από δήμο δεν έχει κοληθι .

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 11/02/2016 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης προβήκαμε στις 01/04/2016, στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

30-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφόρος Βασιλέως Γεωργίου 2-4, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα