#31926. Αποξήλωση διαφημιστικό μπανερ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 03-06-2018 13:59:29 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 11:07:45 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618961500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979060000000004
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επανάληψη αιτήματος: το αίτημα μου #30186# από 1-5-2018 εδώ και ένα μήνα τα μπάνερ ακόμα δεν έχουν από ξηλωθεί από την οδό Διαγόρα 128. Είναι εκεί πάνω από δύο μήνες.

linear_scale Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Καλημέρα σας. Σας ενημερώνουμε ότι έχουν καθαριστεί τα μπάνερ. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

04-06-2018

πριν ένα χρόνο

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

03-06-2018

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΔιαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα