#3167. ΟΧΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 23-03-2016 08:49:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 07:22:20 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608137096092930
Γεωγραφικό μήκος: 22.955473399999960
Προβολές: 41
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Για πάνω απο 6 μηνες εχουν παρκαρει μόνιμα 3 αυτοκίνητα χωρις πινακίδες πανω σε πεζοδρομιο στην Ιατρου Ζαννα στο υψος των νούμερων 19-21. Παρακαλώ να επιληφθείτε του προβληματος

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία μας στις 31/03/2016 προχώρησε στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

30-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΙατρού Ζάννα 21, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα