#3157. Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 23-03-2016 06:46:18 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-03-2016 07:38:15 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604336600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956273300000020
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πέτρου Συνδίκα 31 πήραν τον κάδο απορριμάτων και δεν τον αντικατέστησαν και υπάρχει πρόβλημα γιατί τα καταστήματα βγάζουν τα σκουπίδια και τα αφήνουν στο δρόμο.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΠέτρου Συνδίκα 31, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα