#31171. φως δεν ανάβει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 16-05-2018 06:25:11 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 17-10-2019 12:21:16 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631280961013340
Γεωγραφικό μήκος: 22.953587025403976
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός εθνικής Αμύνης στην άνοδο, το πρώτο φωτιστικό στο άσυλο η λάμπα led δεν ανάβει.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-05-2018

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • -

16-05-2018

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚων/νου Μελενίκου 10, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα