#3103. Καλαθάκι απορριμμάτων http://opengov.thessaloniki.gr//imc/issue/2814

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 21-03-2016 14:34:08 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-03-2016 11:02:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631559849329570
Γεωγραφικό μήκος: 22.948458785250068
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

http://opengov.thessaloniki.gr//imc/issue/2814 Χαρακτηρίσθηκε ως κλειστό διότι όπως αναφέρεται "Επανατοποθετήθηκε το ξηλωμένο καλαθάκι στις 11/3/2016." Δεν υπάρχει τοποθετημένο καλαθάκι , σημερινή φωτογραφία Η αρχική θέση του ήταν δίπλα απο το Todays-delicious ΠΠΓερμανού και Σπύρου Λούη, το είχαν σπάει νεαρά άτομα πριν από ένα χρόνο ,

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΣπύρου Λούη 1-5, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα