#30341. ηλεκτρολογικο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 04-05-2018 07:53:58 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 21-10-2019 07:47:34 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641698900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.921960099999980
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παλαιός Σταθμός, δεν ανάβουν τα φώτα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

07-05-2018

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • -

04-05-2018

πριν ένα χρόνο

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-05-2018

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓεωρ. Ανδρέου 11, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα