#30186. αποξήλωση διαφημιστικού μπάνερ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 01-05-2018 17:35:35 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 11:12:08 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618963093461430
Γεωγραφικό μήκος: 22.978991903364660
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επανάληψη αιτήματος: το αίτημα μου #28603# οδό Διαγόρα 128 τα διαφημιστικά μπάνερ ΚΚΕ εδώ και ένα μήνα δεν έχουν απομακρυνθεί παρόλο το αίτημα μου. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε Ευχαριστώ.

linear_scale Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Καλημέρα σας. Σας ενημερώνουμε ότι έχουν παρθεί τα διαφημιστικά μπάνερ. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

02-05-2018

πριν ένα χρόνο

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-05-2018

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΔιαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα