#3008. Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 17-03-2016 12:06:17 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 07:09:26 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641561000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.941690500000050
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Αγίου Δημητρίου 37 μπροστά στο κτίριο της ΔΕΗ είναι εγκαταλελειμμένα τρία αυτοκίνητα ένα φορτηγάκι ένα OREL και ένα FIAT TIPO χωρίς πινακίδες εδώ και πολύ καιρό είναι εγκαταλελειμμένα εκεί

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός όταν πρόκειται για σημεία που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα και εν συνεχεία στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθούν, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

22-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑγίου Δημητρίου 37, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα