#2936. Σπασμένοι σηματοδότες επί της Γ' Σεπτεμβρίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-03-2016 18:24:39 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-03-2016 20:56:45 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623975914697816
Γεωγραφικό μήκος: 22.953175641596317
Προβολές: 153
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σπασμένοι σηματοδότες στη διαχωριστική νησίδα

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την καταγγελία σας λόγω αρμοδιότητας.

13-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

place3ης Σεπτεμβρίου, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα