#2921. Εγκατελειμμένο Μηχανάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 11-03-2016 19:27:54 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2016 07:07:08 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631660000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948520000000030
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μισό διαλυμένο εγκατελειμμένο μηχανάκι μάρκας Peugeot,αφημένο να στηρίζεται πανω σε κολώνα πινακίδας σήμανσης.Βρισκεται ακριβώς απέναντι απο τα Todaylicius στο στενό πριν βγούμε στην Π.Π.Γερμανού,πίσω απο κάδους απορριμμάτων.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

15-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΣπύρου Λούη 10, Thessaloniki 546 22