#2903. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-03-2016 09:20:24 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-03-2016 23:33:41 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635251800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.945350100000040
Προβολές: 71
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μητροπολίτου Γενναδίου 10 ( έναντι ) δεν ανάβουν τα φώτα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-03-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 21 Μαρ.

15-03-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-03-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-03-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜητροπολίτου Γενναδίου, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα