#2889. πασαλακια κατεστραμενες κολονες φωτος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 10-03-2016 17:19:07 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 11:01:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637567100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.940003599999955
Προβολές: 78
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

περιοχη χρηματηστηριου πλατειας εμποριου παντου πεταμενα και κατεστραμενα κολονακια.κανεις δεν τα βλεπει.ντροπη

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Το γενικότερο πρόβλημα της καταστροφής εμποδίων στάθμευσης στην περιοχή ανάπλασης, δυστυχώς δεν μπορεί να αντιμετωπισθεί αποτελεσματικά και θα σταματήσει μόνο εφόσον οι χρήστες αποφασίσουν να σεβασθούν τον δημόσιο χώρο. Παρά ταύτα, από πλευράς της Υπηρεσίας μας γίνονται συνεχώς αυτοψίες και καταγραφή των καταστροφών, οι οποίες αποκαθίστανται το συντομότερο δυνατόν με τα διαθέσιμα μέσα.

08-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες