#2858. Ηλεκτρολογικό δεν ανάβουν οι λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-03-2016 09:41:55 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-03-2016 20:27:21 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628378600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952711499999964
Προβολές: 179
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεσπερέ(απο Σβώλου μέχρι Διαλέττηκαι απο Διαλέττη μέχρι Μανουσογιανάκη) όταν βρέχει δεν ανάβουν οι λάμπες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Ο δημοτικός φωτισμός ελέγχθηκε και λειτουργεί κανονικά. Στις 9 και 10 Μαρτίου τα φώτα άναψαν αργότερα λόγω καθυστέρησης του σήματος που δίνει η ΔΕΗ για την ενεργοποίησή τους.

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔεσπεραί, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα