#2825. Κουμπί;;

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-03-2016 11:03:31 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-03-2016 23:31:27 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621811472573434
Γεωγραφικό μήκος: 22.952095261932413
Προβολές: 84
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Έδυσον με Μεγ. Αλεξάνδρου.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-03-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 21 Μαρ.

15-03-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την καταγγελία σας λόγω αρμοδιότητας.

15-03-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την καταγγελία σας λόγω αρμοδιότητας.

10-03-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-03-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-03-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-03-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΛεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου 7, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα