#2824. Πεζοδρόμιο- κολονάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 09-03-2016 10:24:01 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-06-2017 11:47:38 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607937900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952633300000002
Προβολές: 65
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Νικολάου Μάνου 18 - Διπλοπαρκάρουν τα αυτοκίνητα.. στενεύει ο δρόμος και δεν χωράει να μπει ασθενοφόρο , πυροσβεστική , απορριματοφόρο κ.τ.λ. Να μπούνε κολονάκια.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-03-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-03-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΝικ. Μάνου 18, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα