#2814. Καλαθάκι απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 09-03-2016 08:07:43 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-03-2016 07:23:20 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631597769858220
Γεωγραφικό μήκος: 22.948522789688013
Προβολές: 210
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Παλαιών Πατρων Γερμανου και Σπύρου Λούη υπήρχε καλαθάκι πορριμμάτων Ξηλώθηκε και στην θέση του σταθμεύουν αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Επανατοποθετήθηκε το ξηλωμένο καλαθάκι στις 11/3/2016.

09-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΣπύρου Λούη 1-5, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα