#2778. Καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 08-03-2016 10:41:35 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-03-2016 20:33:32 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600892900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967391000000020
Προβολές: 239
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

΄Τελαμώνος 1-3.Στην κολόνα ηλεκτροφωτισμού η λάμπα ανάβει και σβήνει με αποτέλεσμα ο φωτισμός να μην επαρκεί.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 14 Μαρ 2016.

08-03-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤελαμώνος 1, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα