#2691. Αντωνίου τούσα 13-15

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 06-03-2016 09:49:05 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-04-2016 10:44:17 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603368213731855
Γεωγραφικό μήκος: 22.970861792564392
Προβολές: 266
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο πράσινος κάδος έχει χαλάσει

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-04-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Συνεργείο του γραφείου αντικατέστησε τον κάδο απορριμμάτων επί της οδού Αν.Τούσα 13-15 με νέο, στις 6-04-2016.

07-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΑντωνίου Τούσα 15, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα