#2690. Βοσπόρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 06-03-2016 09:45:23 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-06-2017 11:43:20 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609162600580056
Γεωγραφικό μήκος: 22.975149303674698
Προβολές: 27
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

το οδόστρωμα είναι κατεστραμμένο σε όλο το δρόμο

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η αποκατάσταση έγινε από τα συνεργεία του Δήμου Θεσσαλονίκης.

26-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-03-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-03-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΒοσπόρου 55, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα