#2623. ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 02-03-2016 15:58:23 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-03-2016 11:35:17 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596344600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.968245300000035
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Μετά την επέμβαση που πραγματοποιήθηκε στο συγκεκριμένο σημείο την Τετάρτη 2/3, υπήρχε εργάτρια σαρώματος τόσο την Πέμπτη 3/3 όσο και σήμερα Παρασκευή 4/3. Παρακαλούμε επικοινωνήστε από Δευτέρα με την αρμόδια εποπτεία στο τηλέφωνο 2310494434 για να συγκεκριμενοποιήσετε το πρόβλημα που εντοπίζετε ώστε οι εργάτες μας να κάνουν ότι είναι δυνατόν καλύτερο με τα μέσα που διαθέτουν.

03-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΚΟΡΑΗ 45,τ.κ.54249