#2572. ξηλωμενα κολωνακια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 29-02-2016 07:02:03 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 11:31:12 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636759475782480
Γεωγραφικό μήκος: 22.936705201864243
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

3-4 κολωνακια εχουν ξηλωθει, με αποτελεσμα να παρκαρουν παρανομα πανω στο πεζοδρομιο αυτοκινητα ακομα και κατα τη διαρκεια της μερας.

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Στο εν λόγω σημείο, τα κολωνάκια έχουν αντικατασταθεί επανειλλημένα, αλλά δυστυχώς καταστρέφονται συστηματικά !!! Η Υπηρεσία μας, ενημέρωσε προφορικά και εγγράφως την δημοτική Αστυνομία, η οποία έδωσε κλήσεις στα παρανόμως σταθμευμένα οχήματα, χωρίς όμως να λυθεί το πρόβλημα της παραβατικότητας στο εν λόγω σημείο. εξετάζεται από πλευράς της Υπηρεσίας η εξεύρεση άλλης λύσης - πέραν των εμποδίων - για την αποτροπή της παράνομης στάθμευσης.

08-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

29-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeδιαμαντη ολυμπιου με ηρωδου σττικου γωνια