#2482. Δεν υπάρχει κολώνα φωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 24-02-2016 23:06:48 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-03-2016 23:25:41 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642780000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950140000000033
Προβολές: 87
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και 4 χρόνια στην Δημητρίου Πολιορκητού 50 και μετά από τροχαίο ατύχημα καταστράφηκε η κολώνα φωτισμού.Μετά από κάποιο χρονικό διάστημα επικοινώνησα τηλεφωνικά για το θέμα και η απάντηση ήταν ότι δεν υπάρχουν άλλες κολώνες (λόγω περιοχής Άνω Πόλη είναι διαφορετικές από τις υπόλοιπες περιοχές).Τελικά βρέθηκε καμία ή θα ζούμε στο σκοτάδι;;

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-03-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Επανατοποθετήθηκε ιστός φωτισμού στις 18 Μαρ.

29-02-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

25-02-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-02-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔημητρίου Πολιορκητού 50, Θεσσαλονίκη 546 33