#2481. Απαγορευτική πινακίδα για πλύσιμο αυτοκινήτου και μοτοσικλέτας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-02-2016 22:35:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2017 08:17:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617130000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.965910000000008
Προβολές: 64
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο ρέμα της υφανετ πλένουν καθημερινά αυτοκίνητα και μοτοσικλέτες, σαν να επρόκειτο για χώρο πλυσίματος οχημάτων κ δικύκλων. Με πρόσχημα την πηγή νερού που υπαρχει στο σημείο και την δικαιολογία οτι δεν υπαρχει καποια πινακίδα που να απαγορεύει την πράξη αυτη, γεμίζει με σκουπίδια το ρέμα και απο τα απορρυπαντικά που χρησιμοποιεί ο καθε ένας απο τους παραπάνω τα δέντρα αρχίζουν να αποδυναμώνονται!

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

27-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

04-04-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • Το Τμήμα Συντήρησης Κήπων δεν έχει την ευθύνη διαχείρισης του πρασίνου και των υδάτων των ρεμάτων. Η ΕΥΑΘ παγίων και η Διεύθυνση Υδάτων Κεντρικής Μακεδονίας (Τμήμα Παρακολούθησης και Προστασίας Υδατικών Πόρων) της Αποκεντρωμένης διοίκησης Μακεδονίας - Θράκης έχουν τις σχετικές αρμοδιότητες επί των ρεμάτων.

17-03-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

25-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

24-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΕυρυβιάδου 6-8, Θεσσαλονίκη 546 38