#2478. Απομάκρυνση κλειστού περιπτέρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 24-02-2016 19:35:34 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-08-2016 09:48:41 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633030000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.949569999999994
Προβολές: 74
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απομάκρυνση κλειστού περιπτέρου καί πλησιον του

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση που δόθηκε από την αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "..σας γνωρίζουμε ότι από το αρχείο που τηρείται στην Υπηρεσία μας δεν υπάρχει διοικητικός φάκελος για περίπτερο επί της οδού Εγνατία αρ.100 ή πλησίον του. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιεσδήποτε περαιτέρω διευκρινήσεις."

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, που είναι η Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία.

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-02-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

24-02-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΕγνατία 100, Θεσσαλονίκη 546 22