#2468. Σπασμένο Κολωνάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-02-2016 13:29:59 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2017 08:09:55 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602077006018945
Γεωγραφικό μήκος: 22.952878466964762
Προβολές: 27
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Το κολωνάκι γέρνει αρκετά είναι επικίνδυνο για τους πεζούς. Χρειάζεται επισκευή

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΚριεζώτου 6, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα