#2441. 30μ. από το 101ο Δημοτικό Σχολείο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 23-02-2016 08:26:30 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2017 08:07:41 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607774781222595
Γεωγραφικό μήκος: 22.976063481689494
Προβολές: 33
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Δείγμα του τι συμβαίνει καθημερινά στο σημείο (Αρτάκης με Απόλλωνος). Μαθητές για να περάσουν απέναντι στο σχολείο βγαίνουν στο οδόστρωμα. Άδικος κόπος η κλήση της τροχαίας μιας και η παραβατικότητα στο σημείο είναι εκτεταμένη. Παρακαλώ όπως τοποθετηθούν κολονάκια στο σημείο πριν συμβεί κάποιο ατύχημα.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΑπόλλωνος 42, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα