#2403. Σπασμένα Μάρμαρα από το 2011

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-02-2016 21:36:26 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2017 08:05:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616076392774000
Γεωγραφικό μήκος: 22.973928153372980
Προβολές: 34
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Όλα τα μάρμαρα κατά μήκος του τετραγώνου είναι σπασμένα ή λείπουν, από επεισόδια μετά το ματς που έγινε πιθανότατα το 2011 ή νωρίτερα. Η φωτογραφία που επισυνάπτω είναι από το Google Street View τη χρονιά 2011, έκτοτε η κατάσταση έχει χειροτερέψει. Χρήζει επισκευής άμεσα.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΓρ. Λαμπράκη 91, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα