#2397. ΚΑΚΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΕΥΡΕΙΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-02-2016 07:55:52 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2017 08:03:38 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636618674515810
Γεωγραφικό μήκος: 22.957352391601603
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το κομματι του δρομου που ξεκιναει απο την εισοδο του νοσοκομειου Αγιος Δημητριος μεχρι την Αγιου Δημητριου ειναι κακιστο. Τσαλακωμενο οδοστρωμα παντου. Φρεατια που προεξεχουν πολυ πανω απο την επιφανεια του τσαλακωμενου οδοστρωματος με κινδυνο καποια αυτοκινητα να βρισκουν επαφη στο κατω μερος τους. Ο δρομος εχει συχνη κυκλοφορια και απο αυτον περναει λεωφορειο του ΟΑΣΘ. Ελπιζω σε αμεση αποκατασταση.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΕλένης Ζωγράφου 1-5, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα