#23768. παρκάκι σε άθλια κατάσταση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 07-10-2017 05:03:53 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 05:35:07 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616791975707140
Γεωγραφικό μήκος: 22.975658252835274
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Στρατηγού Παπούλια με Αριονος άνω τούμπα υπάρχει παρκάκι πού είναι σε άθλια κατάσταση τά δένδρα είναι ακλαδευτα και υπάρχει και συκιά εκεί που είναι τά παγάκια η οποία είναι πολύ χαμηλά κάι βρομιζη και τα κλαδιά είναι πολύ χαμηλά και δεν μπορεί ό κόσμο να κάτσει στα παγκάκια θελη κλάδεμα ευχαριστώ.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

12-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Θα γίνει η φροντίδα του συγκεκριμένου πάρκου σύμφωνα με τον προγραμματισμένο κύκλο συντήρησης της 4ης Δημοτικής Κοινότητας.

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-10-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-10-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

placeΕλλάδα