#23561. Πτώση Δεντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 02-10-2017 16:24:47 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 10:34:15 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596798139812230
Γεωγραφικό μήκος: 22.954653203487396
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επι την οδο Σπετσων 12 , στο παρκο εχει πέσει δεντρο εδω και 6 μηνες και δεν εχει γινει τιποτα! Μολύνεται ο χωρος και το παρκακι ειναι ανεκμετάλλευτο

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Το Τμήμα Συντήρησης Κήπων δεν έχει ασχοληθεί ποτέ στο παρελθόν με την συντήρηση του ανωτέρου πεζόδρομου που είναι κοινόχρηστος χώρος μεταξύ οικοδομών. Ωστόσο έχει προβεί σε αναζήτηση του ιδιοκτησιακού καθεστώτος και θα σας ενημερώσει για το αποτέλεσμα.

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΣπετσών 12, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα